صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: یه چند تا پیشنهاد  (دفعات بازدید: 3117 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
safary
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات
« : ژانویه 23, 2010, 07:14:53 pm »

با عرض سلام وخسته نباشید
یه چند تا نکته بنظرم اومد که براتون ذکر می کنم
--برای ورود به سایت اونم فروم هرچی محدودیت ها کمترباشه برای عضویت بقول خودمون مشتری گیر تره.این که نوشتین بعداً عضویت شما ازطریق  ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید یعنی این که ما تصمیم می گیریم کی عضو باشه وکی نباشه.درصورتی که همون طوری که خودتون می دونید فروم یعنی تالار گفتگو بدون این که محدودیتی برای عضویت وجود داشته باشه.ولی با درج اون جمله مخاطب می گه خب باید صبر کنم ببینم کی بهم ایمیل می زنند.ضمن این که من خودم ازپروکسی 144 وارد می شم ومتاسفانه با تمهیدات جدیدتون برای اکانت ها دیگه اکانتی بهم تعلق نمی گیره چون رسمی نیستم.پس چطور می تونم برم ایمیلمو چک کنم ببینم عضویتم قبول شده یا نه؟
--درمحل ورود معلوم نیست کدوم یک ازفیلد ها مربوط به یوزرنیم هست وکدوم مربوط به پسورد وضمن این که یه چک باکس کوچیک هم که ذخیره ی ورود هست جاش خالیه
--برای فروم یه دکمه نگذاشتید که لینک بده به سایت mui واین برای خودش دردسر سازه وبرعکسشم برای ورود به فروم که زیر مجموعه ی خود mui  هست یه دکمه اواسط صفحه گذاشته شده که معمولاً این دکمه یا لینک رو زیر هدر قرار می دن.مگه این که می خواستین متفاوت باشه.
--حداقل برای لینک هایی که تو خود سایت هستند مثل سلامت وروزنامه ها محدودیت نمی گذاشتین تا حداقلش یه کم کاربری که با 144 وارد می شه احساس محدودیت وافسردگی نکنه
-برای مطالب ارسالی هم این مشخصه که ازاینترنت گرفته شده.پس نیازی نیست که نوشته بشه منبع ازاینترنت.بلکه بنظر من لینک سایت منبع نوشته بشه بهتربنظر میاد.
--نمی دونم vbulletin بهتره یا mambolearn ؟اما اینو می دونم که vb  امکانش رو داره که به کاربر تاریخ آخرین ورود وتعداد مطالب خوانده نشده رو بصورت: شما n مطلب خوانده نشده دارید که کاربر می تونه تعداد پست ها ی خونده نشده رو درصفحه ی ورود ببینه وازهمون طریق درفروم کارکنه ومطلب بده.
--درپایان یه خواهش کوچولو هم داشتم که اگه می تونین سایت هایی که مطالب مفید دارند یا یاهو میل وجی میل رو هم ازپروکسی 144 آزاد کنید که افرادی که مثل من فقط ازاین طریق می تونن وارد بشن بتونندبا استفاده ازمطالب اون سایت ها  هم دراین فروم مطلب بدند وهم ایمیل خود رو چک کنند. Tongue
الان می گید عجب کاربرتازه واردی که هنوز نیومده گرد وخاک بپا می کنه.اما تهش همین بود.دیگه خسته تون نمی کنم.  سکوت 
امیدوارم همگی موفق وپیروز باشید. لبخند
خارج شده است
omid2000
Administrator
Newbie
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : ژانویه 25, 2010, 02:58:36 pm »

سلام جناب safary
1- ما محدودیتی برای ثبت نام نداریم تایید عضویت فقط به خاطر اینکه بسیاری از کاربران خارجی با مراجعه به این سایت ( حداقل روزی 10 نفر ) خواهان ثبت نام در این سایت هستند که در ابتدا ما این اجازه را به اونها دادیم و دیدیم که فقط برای تبلیغات کالاهای خود در این سایت ثبت نام می کنند و ما مجبور شدیم این روال را برای سایت انتخاب کنیم .

2- در تب ورود نام کاربری و کلمه عبور وجود دارد .

3- vbulletin   بهتر هست ولی پولیه و ما اینجا از نرم افزارهای رایگان استفاده می کنیم و این نرم افزارها امکانات خودشون را دارند . مثلا به جای اون امکاناتی که شما گفتید " دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما " را دارد.

خارج شده است
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  

پرش به :