صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: قطع ارتباطا VPN یا ADSL و عدم رفع آن تا Reboot سیستم  (دفعات بازدید: 12798 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
nikafraz
Administrator
Newbie
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 10

ديدن مشخصات
« : جولای 30, 2009, 10:09:49 am »

کاربرانی که از ویندوز ایکس پی سرویس پک ۲ استفاده می کنند ممکن است با خطای  ویندوز XP با نام Generic Host Process for Win32 Services مواجه شوند:

در چنین مواقعی ارتباط  با VPN یا ADSL قطع شده و راهی به جز راه اندازی مجدد سیستم وجود ندارد.

برای رفع این مشکلات (که باگهای موجد در ویندوز هستند)اقدامات زیر را انجام دهید:

1- وصله امنیتی مایکروسافت را از لینک زیر دانلود کرده و نصب کنید:

microsoft patch

2- نرم افزار Windows Worms Door Cleaner را از لینک زیر دانلود کرده و اجرا کنید در جایی که دایره های قرمز رنگ را می بینید بر روی دکمه روبروی آن کلیک کنید و در پیام نمایش داده شده  دکمه yes را انتخاب کنید.

Windows Worms Door Cleaner

کامپیوتر را Restart کنید.

نکته: در مورد کامپیوتر هایی  که از ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 استفاده می کنند لزومی به انجام مرحله 1 نمی باشد.

کاربران محترم در صورت برخورد با هر نوع مشکل در مورد VPN با استفاده از  ارسال نظرات در همین مطلب اطلاع رسانی فرمایند.

با تشکر از آقای مهندس صدری در اطلاع رسانی در مورد فوق

خارج شده است
aminima
مهمان
« پاسخ #1 : مارس 14, 2010, 10:44:36 pm »

با سلام. من نیز همین مشکل را با ویندوزهای vista و 7 دارم. بعد از وصل شدن،قطع شده و گاهی لوقات دوباره وصل می شود، گاهی اوقات نیز برای وصل شدن باید از یک user جدید استفاده کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.
خارج شده است
nikafraz
Administrator
Newbie
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 10

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : مارس 16, 2010, 10:18:21 am »

در ویندوز ویستا و ویندوز 7 می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:
1- از تنظیمات فایروال و آنتی ویروس خود در دادن مجوز به ارتباط VPNمطمئن شوید.
2-برای کانکشنVPN موارد IP v6 و File and printer sharing را غیر فعال کنید.
3- درصورتیکه چند ابزار ارتباطی شبکه در کامپیوتر خود دارید(مثلا کارت شبکه و وایرلس) ابزارهای ارتباطی که مورد نیاز نستند را غیر فعال کنید.
« آخرين ويرايش: مارس 16, 2010, 10:20:21 am توسط nikafraz » خارج شده است
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  

پرش به :