صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: میزان شارژ اکانت های کارمندان  (دفعات بازدید: 5682 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
omid2000
Administrator
Newbie
*****
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22ديدن مشخصات
« : می 01, 2010, 10:32:43 am »

کاربران محترمی که با مراجعه به مسئولین رایانه واحدهای خود اکانت دریافت کرده اند(کارمندان یا افراد غیر از دانشجو، هیات علمی و دستیار)  لازم است به نکات زیر توجه فرمایند:

 

شارژ ساعتی این کاربران بر حسب تشخیص مدیر واحد مربوطه و با هماهنگی مسئول رایانه واحد تخصیص داده می شود. این اکانت ها دارای هر میزان شارژ ساعتی که باشند محدودیت میزان ترافیک نیز دارند که توسط سیستم به صورت خودکار انجام می شود. محدودیت میزان ترافیک برای این اکانت ها ماهیانه 2 گیگابایت در ساعات 6 الی 14 و 3 گیگابایت در ساعات 14 به بعد می باشد.

 میزان شارژ(ساعتی و ترافیکی) به صورت ماهیانه برای شما حساب می شود. همچنین به نکات زیر در مورد اکانت های خود توجه فرمایید:

- توصیه می شود رمز عبور خود را حتما در اولین استفاده تغییر دهید و رمز مناسبی را که از امنیت کافی برخوردار باشد انتخاب کنید.

- به صورت متناوب میزان استفاده از اکانت خود( از نظر ساعت استفاده و میزان ترافیک مورد استفاده) را چک کنید.

- برای تغییر رمز و اطلاع از میزان شارژ استفاده شده خود می توانید به سایت دانشگاه (http://mui.ac.ir) مراجعه کرده و از منوی خدمات اینترنت و اطلاع رسانی گزینه های "تغییر کلمه عبور کاربران سمکا" و "مقدار استفاده کاربران سمکا" را انتخاب کنید.
 
- در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید به مسئول مرکز کامپیوتر در دانشکده خودتان مراجعه کنید. کلیه مسئولین مراکز کامپیوتر توانایی تغییر رمز و بررسی میزان شارژ کاربران دانشکده خود را دارند.(مسئولین مراکز کامپیوتر به کاربران دانشکده های دیگر دسترسی ندارند لذا مشکل خود را فقط با مسئول دانشکده خودتان در میان بگذارید)

با توجه به جدول بالا خواهشمند است کاربران نامبرده در استفاده از اکانت شخصی خود مدیریت لازم را انجام داده تا بتوانند تا پایان هر ماه از اینترنت و خدمات ارائه شده استفاده نمایند. لازم به ذکر است اتمام هر کدام از شارژها چه از نظر زمانی و چه از نظر ترافیک(دانلود و آپلود) باعث خواهد شد اکانت مربوطه تا پایان ماه قابل استفاده نباشد. مثلا اگر کاربری در 10 روز ابتدای ماه و در ساعات بین 6 تا 14 میزان ترافیک 2 گیگابایت یا بیشتر را استفاده کند تا پایان ماه می تواند برای کار با اینترنت فقط در ساعات 2 به بعد به سیستم متصل شود.

 مدیریت آمار و اطلاع رسانی دانشگاه

 

 
خارج شده است
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
 
پرش به :