صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: میزان شارژ اکانت های دانشجویی  (دفعات بازدید: 6607 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
omid2000
Administrator
Newbie
*****
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22ديدن مشخصات
« : می 01, 2010, 12:06:27 pm »

 کلیه دانشجویان محترم دانشگاه از ابتدای اسفند 87 دارای اکانت اختصاصی برای استفاده از اینترنت هستند. کاربران دانشجو لازم است در مورد این اکانت ها به نکات زیر توجه فرمایند:

 
 در حال حاضر این سیستم شارژ کاربری شما را دو دوره در طول سال برا اساس سیستم آموزشی دانشگاه انجام می دهد و در صورتیکه دانشجو انتخاب واحد کرده و دانجشوی فعال در سیستم آموزش دانشگاه محسوب شود اکانت اختصاصی وی نیز شارژ خواهد شد. دوره ها به صورت یک دوره 5 ماهه بابت نیمسال اول تحصیلی و یک دوره هفت ماهه بابت نیم سال دوم تحصیلی و تابستان در نظر گرفته شده است(البته در حاضر با توجه به اینکه دروه فعلی از اسفند 88 شروع شده دوره نیسمال دوم 6 ماهه محسوب می شود). این شارژ شامل میزان ساعات کار در ساعات اداری و غیر اداری و همچنین  میزان ترافیک  دریافتی (Download) و ارسالی(Upload) در زمان کار با این سیستم نیز می شود.میزان ساعات کار در ساعات اداری 15 ساعت برای ساعات اداری و 15 ساعت برای ساعات غیر اداری است. این محدودیت ترافیک به میزان 2 گیگا بایت در ساعات اداری و 3 گیگا بایت در ساعات غیر اداری برای هر ماه می شود. شارژ اکانت ها چه از نظر ساعتی و چه از نظر ترافیک به صورت دوره ای (نه ماهیانه) در نظر گرفته می شود . به طورخلاصه می توان شارژ این دوره را به صورت جدول زیر در نظر گرفت:


 توجه فرمایید که میزان شارژ به صورت دوره ای برای شما حساب می شود (به ستون های کل شارژ ساعتی و کل ترافیک دقت فرمایید) و اعداد روزانه و ماهیانه فقط جهت اطلاع از نحوه محاسبه ذکر شده است.

با توجه به جدول بالا خواهشمند است کاربران دانشجو در استفاده از اکانت شخصی خود مدیریت لازم را انجام داده تا بتوانند تا پایان هر دوره از اینترنت و خدمات ارائه شده استفاده نمایند.

 

مدیریت آمار و اطلاع رسانی دانشگاه
« آخرين ويرايش: می 01, 2010, 12:14:19 pm توسط omid2000 » خارج شده است
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
 
پرش به :