صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: !!!!  (دفعات بازدید: 3407 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
shiva
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 9ديدن مشخصات
« : آگوست 21, 2010, 01:19:31 pm »

مرد بیکاری برای آبدارچی گری در شرکت مایکروسافت تقاضای کار داد. رئیس هیات مدیره با او مصاحبه کرد و نمونه کارش را پسندید.سرانجام به او گفت شما پذیرفته شده اید. آدرس ایمیل تان را بدهید تا فرم های استخدام را برای شما ارسال کنم.مرد جواب داد : متاسفانه من کامپیوتر شخصی و ایمیل ندارم.رئیس گفت امروزه کسی که ایمیل ندارد وجود خارجی ندارد و چنین کسی نیازی هم به شغل ندارد.

مرد در کمال ناامیدی آنجا را ترک کرد. نمی دانست با ده دلاری که در جیب داشت چه کند.تصمیم گرفت یک جعبه گوجه فرنگی خریده دم در منازل مردم ان را بفروشد. او ظرف چند ساعت سرمایه اش را دوبرابر کرد . به زودی یک گاری خرید. اندکی بعد یک کامیون کوچک و چندی بعد هم ناوگان توزیع مواد غذایی خود را به راه انداخت.

او دیگر مرد ثروتمند و معروفی شده بود. تصمیم گرفت بیمه عمر بگیرد. به یک نمایندگی بیمه رفت وسرویسی را انتخاب کرد. نماینده بیمه آدرس ایمیل او را خواست ولی مرد جواب داد ایمیل ندارم. نماینده بیمه با تعجب پرسید شما ایمیل ندارید ولی صاحب یکی از بزرگترین امپراتوریهای توزیع مواد غذایی در آمریکا هستید. تصورش را بکنید اگر ایمیل داشتید چه می شدید؟ مرد گفت احتمالا آبدارچی شرکت مایکروسافت بودم
خارج شده است
امیر رها
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 12ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : سپتامبر 22, 2010, 01:14:38 am »

سلام. بسیار جالب بود. بازم از اینا بفرست. جدی این مهمه که هر کس به توانایی های درونش رجوع کنه.!!!! چشمک
خارج شده است

raha
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
 
پرش به :